Szanowni Klienci 

 1. Sklep www.lavitta.com .pl jest oficjalnym sklepem internetowym firmy LVR Marzena Świerczyńska.
 2. Właścicielem sklepu www.lavitta.com.pl jest:
  LVR Marzena Świerczyńska ul. Pusta 17, 97-200 Tomaszów Maz.
  NIP: PL 773 225 91 90 REGON: 360330098
  e-mail: lavitta86@gmail.com
  tel. kom. +48 601 866 744, +48 887 378 117
  Konto bankowe: 83 1050 1461 1000 0092 0662 0672
 3. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie wyprodukowane są przez firmę LVR Marzena Świerczyńska, posiadają oryginalne metki i opakowania firmowe.
 4. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem:
  Kurier DPD lub FEDEX.
  Koszt przy przedpłacie na konto - 15,00 zł
  Koszt za pobraniem ? 25,00 zł
  Przy zamówieniach za kwotę od 1000,00zł wysyłka GRATIS.
  Koszt wysyłki poza granice Polski, ustalany jest indywidualnie po kontakcie ze sprzedającym.
 5. Realizujemy zamówienia na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej.
 6. W świetle prawa, zamówienie złożone drogą elektroniczną jest równoznaczne z zawarciem umowy i obliguje do odbioru i zapłaty za zamówiony towar.

  Warunki sprzedaży

  Niniejsze Warunki Sprzedaży mają zastosowanie do wszystkich ofert składanych przez firmę LVR Marzena Świerczyńska, ul.Pusta17, 97-200 Tomaszów Maz., NIP: PL 773 225 91 90, REGON: 360330098, wszystkich zamówień składanych przez Klientów i wszystkich umów zawieranych między firmą, a Klientem w odniesieniu do produktów i usług oferowanych w witrynie www.lavitt.com.pl

  Definicje

  Klient - osoba korzystająca ze Sklepu, będąca osoba fizyczną, mającą pełną zdolność do czynności prawnej (a więc, co do zasady, która ukończyła 18 rok życia), osobą prawną lub jednostką organizacyjną, niebędącą osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną.

  Sklep lub sklep internetowy - sklep internetowy, działający pod adresem www.lavitta.com.pl prowadzony przez Sprzedawcę, za pośrednictwem którego Sprzedawca oferuje Towary Klientom;

  Sprzedawca ? LVR Marzena Świerczyńska, ul. Pusta 17, 97-200 TomaszówMaz, NIP: 773 225 91 90, REGON: 360330098

  Towary - towary dostępne za pośrednictwem Sklepu.

  Ceny Produkty prezentowane na stronie sklepu, nie stanowią oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego. Wszystkie ceny na niniejszej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT w wysokości 23%. Ceny nie uwzględniają kosztów wysyłki. Koszty wysyłki są doliczane jako osobna pozycja w koszyku, informacja o cenie wysyłki podawana jest przed zawarciem umowy sprzedaży.

  Płatności

  Dopuszczalne sposoby płatności to: - zamówienie opłacone za pomocą przelewu na konto bankowe sklepu: 83 1050 1461 1000 0092 0626 0672 uznaje się za potwierdzone i przyjęte do realizacji w chwili zaksięgowania środków na koncie. - Zamówienie w opcji za pobraniem jest przekazane do realizacji natychmiast po zarezerwowaniu odpowiednich produktów na stanach magazynowych i kontakcie telefonicznym bądź meilowym pracownika Obsługi Klienta LVR z zamawiającym. Zamówienia i ich realizacja
 7. Zamówienia można składać na 3 sposoby: - przez stronę internetową sklepu www.lavitta.com.pl - za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lavitta86@gmail.com - zamówienie telefoniczne pod nr tel.+48 601 866 744, +48 887 378 117
 8. Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie internetowej znajdują się informacje o właściwościach towaru, jego cenie, materiale, z którego jest wykonany itp. Klient zamawiając towar dokonuje jego wyboru, w sposób właściwy dla danej rzeczy, określając w szczególności rozmiar, kolor, a w razie potrzeby podając także inne specyficzne informacje oraz liczbę sztuk zamawianych towarów.
 9. Dokonanie transakcji zakupu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych kupującego na potrzeby realizacji transakcji oraz akceptacją polityki prywatności i ochrony danych osobowych opublikowanej na stronie polityka prywatności.
 10. Zamówione w sklepie towary są dostarczane w terminie zgodnym z informacją o dostępności prezentowaną w opisie produktu, jednak najczęściej realizacja zamówienia jest dokonywana w czasie do 48 godzin. Dzięki temu, że jesteśmy producentem marki LaVitta per Te wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco.
 11. Do każdego zakupionego towaru dołączony jest paragon fiskalny lub faktura VAT. LVR Marzena Świerczyńska nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnych danych Klienta.
 12. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, które nie zostało potwierdzone w ciągu trzech dni od złożenia zamówienia.
 13. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem w magazynie lub z innych przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w czasie przewidzianym w tym zamówieniu, klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji. Klient ma następujące możliwości: - częściowa realizacja - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie zamówienia dotyczącego wyłącznie dostępnych towarów. Sklep zostaje zwolniony z obowiązku realizacji zamówienia na towary niedostępne, - częściowa realizacja w różnych terminach dostawy - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie zamówienia dotyczącego wyłącznie dostępnych towarów, sklep zostaje zobowiązany do zrealizowania zamówienia na towary niedostępne terminie uzgodnionym z Klientem, - wysyłka w późniejszym terminie - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie zamówienia w pełni kompletnego lecz w terminie późniejszym od deklarowanego, - anulowanie całości zamówienia - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zwolnienie Sklepu z obowiązku realizacji zamówienia.
 14. Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar - sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 3 dni roboczych od anulowania całości lub części zamówienia przez Klienta, ma obowiązek zwrócić otrzymaną od niego sumę pieniężną.
 15. Wszystkie złożone w sklepie zamówienia potwierdzamy za pomocą poczty elektronicznej (system sklepu automatycznie informuje Kupującego o poszczególnych etapach realizacji zamówienia). Termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze od momentu otrzymania przez sklep potwierdzenia zamówienia lub otrzymania zapłaty na konto sklepu.

  Dostawa i czas realizacji zamówienia

 16. Termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze od momentu otrzymania przez sklep potwierdzenia zamówienia lub otrzymania zapłaty na konto sklepu www.lavitta.com.pl.
 17. Na termin doręczenia przesyłki składa się czas realizacji zamówienia przez sklep www.lavitta.com.pl oraz czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.

  Reklamacje

 18. Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad produktów, LVR Marzena Świerczyńska ponosi odpowiedzialność za wady.
 19. Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym lavitta.com.pl może być reklamowana, zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu cywilnego.
 20. Reklamację należy składać drogą pocztową lub elektroniczną oraz telefoniczną. Należy wskazać przyczyny reklamacji oraz informacje niezbędne do zidentyfikowania zamówienia. Podstawą każdej reklamacji jest dowód zakupu, czyli paragon lub faktura.
 21. Reklamację należy złożyć na druku reklamacyjnym, wysłanym przez sklep www.lavitta.com.pl, który należy wydrukować, wypełnić a następnie odesłać wraz z towarem i dowodem zakupu na adres: LVR Marzena Świerczyńska, ul. Pusta 17, 97-200 Tomaszów Maz.,
 22. LVR rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni i poinformuje Klienta o sposobie jej załatwienia.
 23. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej drogą pocztową, Klient otrzyma zwrot poniesionych, celowych kosztów wysłania wadliwego towaru do e-sklepu.
 24. W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany Klientowi wraz z informacją o niezasadności reklamacji.
 25. Konsument, którego reklamacja została uwzględniona ma prawo żądać wymiany towaru na nowy, naprawy towaru, obniżenia ceny, odstąpienia od umowy.
 26. Sprzedawca nie odbiera przesyłek za pobraniem. Rezygnacja z zamówienia 
 27. Klient może zrezygnować z zamówienia. Anulowanie zamówienia odbywa się poprzez kontakt z Obsługą Klienta i poprzez formularz kontaktowy dostępny w serwisie w czasie nieprzekraczającym 8h od złożonego zamówienia.

Postanowienia końcowe

Regulamin obowiązuje od dnia 01-01-2016. Jakiekolwiek zmiany i aktualizacje będą publikowane na stronie sklepu na bieżąco. Warunki sprzedaży sklepu internetowego. Zmiany nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji. Zamówienia przyjęte do realizacji obowiązuje regulamin aktualny w chwili złożenia zamówienia. O wszelkich zmianach warunków sprzedaży będziemy informować, z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem wysyłając stosowną informację na adres e-mail klientów. Życzymy udanych zakupów.